STRAVA

Počítáme s tím, že vám během sjezdového programu vyhládne.

Letos se nebudeme stravovat ve školní jídelně, ale máme pro vás prima alternativu, která přináší velkou svobodu. Svobodu výběru kdy, kde a na čem si pochutnáte. Nebudete tedy muset spěchat do jídelny pro objednané jídlo, i když se vám to zrovna nehodí a radši byste čas trávili zajímavějším způsobem. Nebudete vázáni nabídkou jedné školní jídelny, nejste vázáni velmi omezeným časem konzumace objednaných jídel ani místem konzumace.

Na páteční večer chystáme Mini food festival. Na něm bude možné mezi 17:30 a 21:00 koupit pochoutky z místních spřátelených bister, pochoutky od místních sborových sester, sushi z dílny místního korejského sboru a různé další dobroty. Pro tuto příležitost vám doporučujeme si přivézt vlastní krabičku nebo tácek, aby bylo potřeba co nejméně jednorázového nádobí.

Na sobotní a nedělní oběd nabízíme balíčky z Mléčného baru NAPROTI.

Snídaně a sobotní večeři si prosím zajistěte sami. Centrum Ostravy, kde se bude sjezd konat, je plné skvělých bister, kaváren a dalších stravovacích možností. V dochozí vzdálenosti od kostela/kulturáku se nachází i nejmenovaný supermarket (nápověda: není to Billa, Kaufland, Penny, Globus, ani Tesco).

Své chuťové pohárky můžete také potěšit v kavárně klubu Alfa, Pražské kavárně, Čajovně, PUBu a v neposlední řadě při Večeři Páně během nedělních bohoslužeb.

Jídelníček

Pátek

Večeře: Mini food festival

Sobota

Snídaně: vlastní

Oběd: balíček z Mléčného baru Naproti

verze masová: Krůtí perkelt s noky, porce 250g
verze bezmasá: Quiche vegetariánský - francouzský slaný koláč

Večeře: vlastní

Neděle

Snídaně: vlastní

Balíček na cestu z Mléčného baru Naproti

pečivo plněné slaninou a sýrem, bretaňský koláč, 0,5 l vody
pečivo plněné tvarohovou pomazánkou, bretaňský koláč, 0,5 l vody

Ceny

Sobotní balíček 90 Kč

Nedělní balíček 85 Kč