PŘIHLAŠOVÁNÍ

Přihlašování

Levnější přihlašování do 12. 9. 2022!

Do stejného data také potřebujeme, aby se přihlásili všichni dobrovolníci.

12. 9. 2022 je magické datum a proto po něm již nebude možné objednat si obědové balíčky ani ubytování U Betty.

Přihlašování poběží až do sjezdu samotného, nicméně nám z organizačních důvodů pomůže, když se přihlásíte co nejdřív. Děkujeme.

Ceny

550 Kč (450 Kč při včasném přihlášení)

Sjezdový poplatek letos činí 550 Kč. Cena zahrnuje pronájmy prostor, honoráře kapelám a přednášejícím, proplácení cestovních dokladů (do Ostravy...) a další výdaje. Do 12. 9. 2022 mají všichni slevu 100 Kč!

-200 Kč a triko zdarma (dobrovolnické benefity)

Sjezd je kolos. Několik stovek lidí potřebuje organizační strukturu. Každá ruka dobrá. Proto sháníme dobrovolníky, kteří nám s průběhem akce pomůžou. Jejich odměnou je kromě toho slavného dobrého pocitu i sleva 200 korun ze sjezdového poplatku a sjezdové triko zdarma. No neber to! Více v sekci Dobrovolníci.

Cenová škála 0 - 75 - 420 Kč/osoba/noc

Nabízíme ubytování. Buď 75 Kč/osoba/noc v tělocvičnách ve spacáku (tzv. Economy) nebo 420 Kč/osoba/noc v posteli (tzv. Business), nebo máte to štěstí a v Ostravě bydlí váš kámoš, který vám nabídne svůj gauč zcela zdarma! Více v sekci Ubytování.

90 Kč a 85 Kč za obědové balíčky

Letos nemáme jídelnu. Hodně jsme se snažili, ale nikde nás nechtěli. To ale vůbec nevadí. Máme pro vás alternativy! V pátek večer bude Mini food festival, kde bude zcela na vás, co a za kolik si koupíte.

Na sobotu a neděli jsme domluvili obědové balíčky z mléčného baru Naproti. Nabízíme masovou i bezmasou variantu. Garantujeme dobrou chuť (vyzkoušeno za vás) a k tomu i trochu toho dobrého pocitu. Mléčný bar Naproti je totiž sociální podnik! No není to supr? Více informací v sekci Strava.